Nabídka volných pracovních pozic

kariera

CELNÍ DEKLARANTKA / DEKLARANT

Pracovní náplň:

  • zastupování zákazníků v celním řízení
  • vystavování dokladů pro celní řízení a jiné související úkoly
  • spolupráce při odbavování zboží s pracovníky celního úřadu
  • shromažďování podkladů a údajů pro odbavení zboží
  • Zpracování hlášení INTRASTAT, příprava podkladů

Požadujeme:

  • ukončené SŠ vzdělání s maturitou
  • praxi v oboru a znalost celní problematiky - podmínkou
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Office); SW Helios výhodou
  • min. základní znalost AJ (úroveň A1) výhodou
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • komunikační dovednosti
  • spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost
  • příjemné a nekonfliktní vystupování
  • nástup: 2/2021, příp. dohodou

Nabízíme:

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • stravenky
  • firemní mimopracovní aktivity
  • školení ,semináře
  • příjemné prostředí a přátelský kolektiv
  • pracoviště Praha
Celstat s.r.o.
K Hrušovu 292/4
102 00, Praha 10 – Štěrboholy
Česká republika

IČ: 64510662
DIČ: CZ 64510662

Jednatelka společnosti: Iveta Rytinová

phone_android +420 773 456 230
mail_outline info@celstat.cz

Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 67366.

Celstat s.r.o. - Celní deklarace Praha - idatabaze.czCelní služby - idatabaze.cz

Spojte se s námi prostřednictvím kontaktního formuláře